BAD TEACHER

BAD TEACHER- KOMİĞE BENZER BİR FİLM

‘Kötü bir öğretmen misin? Senden kötüleri var.’ sloganı ile yola çıkan, alıştığımız kötü karakteri ( ot çeken, alkol ve sigara kullanan, küfürbaz, çocukları sevmeyen, serseri ve benzeri, itici yani 🙂  ) bir kadın olan, komedi vaadeden bir yaz flmi.

Film, oyuncularına güvenmiş izlenmimi veriyor. Güvenmeside aslında hata sayılmaz. Bu hatun, taş gibi olmasının yanında eğlenceli ve akıcı bir oyunculuğa sahip. J.TIMBERLAKE ‘in , yaşlanmış olsada, farklı bir havası var. Belki NSYNC günlerinden kalmadır. 🙂 Jason SEGEL ise, HOW I MET YOUR MOTHER’daki rolü düşünülnce bile güldürebilen bir adam.

Esas kızımız, küfürbaz, çocukları sevmeyen, öğretmen olmaması gereken, sigara, alkol, uyuşturucu nerde kötü alışkanlık varsa sahip, filmin en itici kahramanı. Beden öğretme,inin kendisine karşı bir şeyler hissettiğini bilir fakat yeterli paraya sahip olmadığı için sürekli reddeder. Okula ailesi zengin biri  gelir, pek saf gözükmektedir.  İşler aşküçgeninden dörtgenine döner. Sanırım sonunda Esas kız, tombul beden öğretmenine varacaktır.

BAD TEACHER, 2011 yazının komik filimlerinden biri olacak gibi. Çoğu yerde, ağzını açabildiği kadar gülen Cameron’u kötü karakter olarak görmek eğlendirici olacak gibi. Gibi, gibi, gibimsi…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s