BİRİ 911’İ ARASIN

Someone please call 911. Bu cümleyi duyduğumuzda yakışıklı adamın yanında ne yapcağını bilmeyen bir kadın bulunur. Adam sokakta yatmaktadır, kadının yüzünde şaşkınlık ve acı karışımı bir ifade vardır.

Yanımda yakışılı yok, sokakta da değilim, kimse benim için 911’i de aramıyor, ülkemizde 911’de yok ama biri arasın lütfen. Onlara olay yerini tarif ederken ‘Herkesin bırakıp gittiği bir sosyal hizmet kuruluşu’, yaralıyı tarifederken ise ’25 yaşında olup daha genç gösteren, kollarını bacaklarını oynatacak hatta konuşacak gücü olmayan, kasları acıyan, başı ağrıyan, beyni kulaklarından akıyormuş gibi hisseden yorgun bir bayan.’ desin. 911 bir ambulans göndersin,beni alsınlar, uzaklarda ki hastanelere götürsünler, 10 gün iş göremez raporu versinler; iş görmeyeyim.

Şuanda içinde olsuğun yerden ve ortamdan ve de fikirsiz fikirlerimden uzaklaşsam, hani denize dalarsında bütün gürültüler yumuşar, sanki perde arkasında kalır ya, işte öyle olsa, sorunlarım bana yıllık izğin verse ya? Hastalıklar bu kızı azat etse ya? Yarın görüşelim ezeli sorunlarım, yarın ağzınıza tükürebilirim, bu gün takatim yok!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s