BU SAVAŞ DEMEK

DOĞRU ÇEVİRİ; BU SAVAŞ DEMEK

Film özet olarak iki ajanın bir kadına aşık olması ve bu kadının en yakın kız arkadaşının da etkisi le karar vermekte zorlanması.

Bir tane güzel bir hatunumuz var, ürünleri deneyerek tavsiyelerde bulunan bir şirkette çalışıyor. Hatun kişi bir şekilde iyi arkadaş olan iki adamla tanışıyor. Adamlar her aklı başında kadının isteyeceği kadar taş ve karizmatikler. 🙂 Her ikisi de ajan ve oldukça iyi ajanlar. Aynı kadınla berber olduklarını anladıklarında yarışmaya başlıyorlar ve filmin asıl komedisi işte burda başlıyor. 🙂 Erkek karakterlerimizden biri zaten hassas bir adamken bir diğer güven sorunu yaşayan ama kadına güvenebilmiş bir adam. Klasik. 🙂

Söylediğim gibi kadının oldukça garip ve depsiz bir arkadaşı var. Bu arkadaşın gariplikleri ve edepsizlikleri kara verme aşamasını oldukça zorlaştırıyor.

Film romantik komedinin gerektirdiği bütün klasikleri gerçekleştiriyor. Bu aslında oldukça kötü olan eleştirime rağmen sinemada uzun süredir atmadığım kadar büyük kahkahalar atmama neden oldu film. Bu filmi tekrar tekrar izlemekle ilgili bir sorunum olmazdı. Film eğlendirme amacına ulaşmış, oyuncuları ile -kadın ve erkek- göz dolduran bir film.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s