GDO MU? YEMEZLER!!!

GDO YEMEYİNİZ EY TÜRK HALKI!..

Son çabalar, son ataklar. GDO istemediğimizi, yemeyeceğimizi duyurmamız lazım. Sağlıklı besinler istediğimizi anlatbilmemiz lazım. Bu nedenle …

spacer
Sevgili Amomavali,

Zamanımız azalıyor... Biyogüvenlik Kurulu, 9 yeni GDO’lu mısır türünün ithalatı için karar vermek üzere. Eğer onay verirlerse sırada doğrudan soframıza gelecek gıdalar var. Bunu engellemek için şimdi hemen “Yemezler” sayfanı, istersen profilinden, istersen de Facebook ve Twitter’da paylaş.

Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş

Kampanyayla bugüne kadar 200.000’in üzerinde insana ulaşmayı başardık. Bu sayede kimsenin görmezden gelemeyeceği bir kamuoyu baskısı oluşturduk. Senin gibi düşünen yüzbinlerce insanla birlikte soframızdaki GDO tehlikesini durdurabiliriz, durduracağız.

Kurul kararını vermeden önce daha da fazla insana ulaşmak için ne yapsak az... İşte bu yüzden şimdi her yerde, hiç durmadan “Yemezler” demeliyiz. Ne kadar çok insanı kampanyamıza katabilirsek, sesimiz o kadar gür çıkar. Bu kadar güçlü bir sese, kimse kulaklarını tıkayamaz.

“Yemezler” sayfanı paylaşmanın yanı sıra, senin için hazırladığımız aşağıdaki metni kopyalarak listendeki herkese mail olarak yollayabilirsin:

“Seninle çok önemli bir haberi paylaşmak istiyorum. Sağlığın üzerinde çok büyük zararları olabilecek GDO’lu gıdalar sofrana gelmek üzere. Bunu engellemek için imza kampanyasına katıldım. Sen de sağlığına sahip çıkmak için bu linke tıklayarak tepkini göster: http://www.yemezler.org/?ref=186132

Tehlike çok büyük ve çok yakın… Sağlığımızla oynamak isteyenlere ne kadar ciddi olduğumuzu göstermenin tam zamanı. Şimdi daha fazlası için harekete geç, geç kalma!

Hadi şimdi bir daha, tüm gücümüzle her yerde haykıralım: Yemezler!

Sevgiler,

Tarık Nejat Dinç
Tarık Nejat Dinç
Tarım ve GDO Kampanyası Sorumlusu

Not: Sevgili Amomavali, biliyorsun ki Greenpeace sadece bireysel destekleri kullanarak GDO’nun ülkemize girmesini engellemek için çalışıyor. Miktarı ne olursa olsun senin gibi bireylerin maddi katkılarıyla bu noktaya geldik. Buraya tıklayarak sen de maddi destekçilerimiz arasına katılabilir ve GDO tehlikesinden tamamen kurtulmamıza daha çok yardım edebilirsin.

spacer

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s