KOMEDİ; KOMEDİ; KARA KOMEDİ!

YOK, ARTIK “ŞAKA OLMALI!” CÜMLESİNE GEREK YOK!!!

Eskidendi o kamera şakasına maruz kalanların şaşkın gözlerle kamerayı aramaları, olmayacak şeyler yaşayanların “Bu kamera şakası mı?” diye sorup yaşananların aslında olmadığına inanmaları. Bir zamanlar yok canım, bu da şakadır dediğimiz her şey artık gerçek. Şaka olmasını çok istesek de,  hatta ciddi planlanılmış, izleme rekorları kırabilecek şakalar olduğuna canı gönülden inansak da, şaka değiller. Bu da bizim gerçeğimiz. Bir komedi içerisinde yer alıyoruz ama ne yazık ki aktör bile olamıyoruz. Sanki sadece arka plandaki ağaç, ev, köpek, bank gibi dekoruz.

Gelelim komikliklere, şakalara; hazır mısınız? Gerçekliğin acı veren komikliği!!!

Bekçiyi görevden almışlar!!! Duyduğumda sadece ağız dolu güldüm. 🙂 Başka bir şey yapamadım gerçekten. Halimiz; hallerimiz! Ah benim sevdalı başım!!!

http://www.gercekgundem.com/guncel/16761/bekciyi-bile-gorevden-aldilar

NUMBER TWO EFENDİM, SAYGILARIMLA

Sen genç, okulda kendini ifade edemezsin, evde ifade edemezsin, kafede ifade edemezsin, sokakta zaten hiç ifade edemezsin; “höst” derler. E neresi kaldı? Klavye başı. Sen öyle san! Artık o klavyeler senin değil, o sosyal medyadaki hesaplar senin değil, attığın twitler senin değil, yüklediğin fotoğraflar senin değil! Senin olsa zira her istediğin zaman erişebilirdin, kontrolü senin elinde olurdu. Ben sosyal medya hesabına benim demem, her istediğimde erişemiyorsam!!!

cmtdp

“Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın;
–”Sosyal medya büyük toplulukları gaza getirebiliyor. Bu bir tehdittir. Tedbir alınması lazım.” şeklindeki sözlerinin ardından sosyal medyaya yönelik “düzenleme”ler gündeme geldi; Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine “anlık” ya da “saatlik” erişim engellemeleri söz konusu olabilecek.”

Ve sen genç, bir sabah bakacaksın ki evinden bilgisayarları, tabletleri, akıllı telefonları almışlar yerine yastığının altına bir dolar bırakmışlar; çünkü bunlar diş perisi!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s